Pharmaton ginseng

0

Pharmaton Multivitamin, Mineral ve Ginseng G115

Bu eksantrik makalemizde Pharmaton nedir? pharmaton ne işe yarar? pharmaton faydaları, pharmaton yan etkileri nelerdir? pharmaton kilo aldırır mı? pharmaton fiyat konularına değineceğiz. Merak ettiğiniz sorularda yorum kısmına yazmayı unutmayınız. Eğer istediğiniz farklı konular olursa iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Pharmaton Nedir?(İçeriği ve Faydaları)

Pharmaton, hızlı yaşam temposu ya da yoğun günlük işleri nedeniyle kendini bedensel anlamda yorgun ve zayıf hisseden insanların kullanması için üretilmiş bir bitkisel vitamin takviyesinin adıdır, Ginseng G115 içeren tek multivitamindir.Bünyesi zayıf olanlar ya da yaşam temposu ve iş yaşamı çok ağır olanların hastalık ve rahatsızlıklarla diğer insanlara göre daha sık karşılaştığını biliriz. Bir kısmı da, çocukluktan ve aileden gelen, bünyesel sorunlarla karşılaşır. Bu sorunlar günlük yaşamı olumsuz yönde etkiler. Bedensel zayıflık, motivasyon eksikliğini tetikler, motivasyon eksikliği yaşam enerjisini düşürür, yaşam enerjisinin düşmesi de mutsuz hissetmeye kadar uzanır. Sırf bu yüzden sosyalleşememek, işe gitmek istememek, günü evde geçirmek gibi istekler bile oluşabilir. İşte bu gibi durumları bertaraf etmek için Pharmaton’un kapsül ya da efervesan tablet versiyonlarından biri kullanılıp kısa sürede etkisinden faydalanılabilir.

Pharmaton’un Faydaları Nelerdir?

 • Vücudun mineral ve vitamin ihtiyacını giderir.
 • İçeriğinde, A1, B1, B2, B6 B12, C, D3 ve E vitaminleri vardır.
 • Bunun yanında, biotin, nikotinamid, bakır, selenyum, çinko, demir, manganez, lesitin folik asit ve kalsiyum barındırır.
 • Ginseng içerir.
 • İçerdiği Ginseng G115 ile hücrelerin oksijen kullanım kapasitesini artırır ve zindelik sağlar.
 • Kan dolaşımını artırır.
 • Stresi almaya yardımcıdır.
 • Yorgunluk karşıtıdır, vücuda enerji verir.
 • Performansı yükseltir.
 • Sporcuların aktivitelerini daha rahat yapmalarını sağlayarak performanslarını artırır.
 • Öğrencilerin daha rahat ders çalışmasına ve okulunda daha konsantrasyonu yüksek bir öğrenci olmasına yardım eder.
 • Beyindeki dopamin seviyesini yükselttiği için gerek günlük işlerde gerekse mesleki çalışmalarda konsantrasyonu artırır; ofis saatlerini daha kolay atlatılır hale getirir.
 • Kişinin yaptığı işe odaklanmasını kolaylaştırır.
 • Özellikle dikkat eksikliği sorunu yaşayanların dikkatini artırır.
 • Unutkanlık sorunu yaşayanların hafızalarını kuvvetlendirmeye yardım eder.
 • Kişinin fiziksel gücünü artırıp daha zinde hissetmesine yardımcı olduğu için, mutluluk seviyesinde de yükselmeye katkı sağlar. Bu sayede, kişi daha sosyal ve güler yüzlü olacaktır.
 • Sabahları daha kolay uyanmaya yardım eder.
 • Uykusuz kalınan zamanlarda alınırsa kişinin normal seyrine geri dönmesine yardım eder.
 • Vücudu hastalıklara karşı dirençli hale getirir.
 • Vücutta bir kırıklık hissedildiği an alınır ve kullanılırsa, muhtemel bir rahatsızlık ve hastalığın önüne geçilmesine de katkı sağlar.
 • Seksüel aktivitedeki performansını yükseltir.
 • Fiziksel açıdan verdiği gücü, mental anlamda sağladığı enerjiyle de destekler.

Pharmaton’un İçeriği Nedir?

Pharmaton, gün içinde ihtiyaç duyduğumuz vitamin ve mineralleri barındırır. Bu yüzden bir gıda takviyesi niteliğindedir. A, B, C, D ve E vitaminleri ile, biotin, çinko, manganez ve lesitin gibi vücut için gerekli birçok maddeyi içerir. Bu sayede, yorgunlukla birlikte stresi de alır ve dolaylı olarak kişinin mutluluk ve yaşam enerjisi seviyesini de yükseltir.

Pharmaton, hızlıca etki gösteren bir takviyedir. Her bir şişesinde 30 ya da 60 adet kapsül bulunur. Bunun yanında efervesan tablet versiyonu da 20’li tabletler halinde satılmaktadır.

1 adet kapsülün içindekiler

Ginseng G115 Pharmaton 40mg
Soya Lesitin 100mg
A Vitamini 800mcg
C Vitamini 60mg
E Vitamini 10mg
B1 Vitamini 1,1mg
B2 Vitamini 1,4mg
B3 Vitamini 16,13mg
B6 Vitamini 1,4mg
B9 Vitamini 200mcg
B12 Vitamini 2,5mcg
D Vitamini 5mcg
Biotin 50 mcg
Kalsiyum 120mg
Demir 10,5mg
Manganez 2mg
Çinko 1,5mg
Bakır 1mg
Selenyum 55mcg

Pharmaton’un yan etkileri var mıdır?

 • Pharmaton fazla dozda ya da gereksiz yere kullanıldığında kimi zaman baş ağrısına sebep olabilir.
 • Baş ağrısı haricinde, mide bulantısı, ter basması, karın ağrısı, kusma, deride döküntü ve kaşıntı gibi durumlara da yol açabilir.
 • Eğer kanı sulandırıcı bir ilaç kullanıyorsanız Pharmaton kullanmadan önce doktorunuza başvurmanız çok yerinde ve doğru bir davranış olacaktır. Çünkü kanı sulandırıcı ilaçlar, Pharmaton ve benzeri multivitaminlerle birlikte kullanılırsa bazı tepkimelere yol açabilir.

PHARMATON NEDİR? NE İŞE YARAR?

Pharmaton kapsül;  günümüzde birçok insan teknolojinin hızla getirdiği yeniliklerden kaynaklı, masa başı işlerden ötürü veya bedensel olarak kendini zayıf hisseden bireylerin kullanması amacı ile üretilen bir bitkisel vitamin takviyesidir.Bu sayede pharmaton nedir ne işe yarar diye düşünmenize bile gerek kalmaz. Bünyenin zayıf olmasının beraberinde getirdiği birçok hastalık vardır. Bunların birçoğu küçük bünyesel kaynaklı hastalıklardır. Ancak günlük yaşantınızı olumsuz etkileyecek en önemli faktörlerdir. Pharmatonun ne demek olduğunu daha sade bir dille anlatalım isterseniz.

Sabah kalkınca kendinizi mutsuz hissediyorsanız, motivasyon eksikliğiniz varsa,  enerjinizin düşük olduğunu düşünüyorsanız  ve bu yüzden sosyalleşemiyorsanız işte bu ürün tam size göre! Birçok derdinize deva olacak bir ürün olmasıyla beraber,  etkisini çok kısa zaman içerisinde görüyorsunuz. Vücudumuza bir gün içerisinde gereken tüm vitamin ve mineralların alınmasını sağlayan pharmaton, bir gıda takviyesi olarak kullanılmalıdır.

  Pharmaton,  A-B-C-D -E vitamininden tutunda  biotin, çinko, manganez den lesitin’e kadar birçok vücudumuz için gerekli madde içerir. Belirtilen maddelerin tümü de sağlığınız için ve yaşamınızı mutluca sürdürüp kendinizi mutlu hissetmeniz için gereklidir. Pharmaton yorgunluğa ve strese bire birdir. Eşi ve benzeri bulunmaz hızlı etki gösteren bir ilaçtır.

Pharmaton’un  her şişesinde 30 veya 60 adet  kapsül bulunur ve gün içerisinde size gereken bir çok vitamini içererek zinde kalmanıza olanak sağlar.

 PHARMATON FAYDALARI NELERDİR?

Pharmaton kapsülden günde 1 adet kullanmanız yeterli olacaktır. 1 Şişede 30 adet kapsül bulunduğundan sizi 1 ay boyunca rahat götürecektir. Pharmaton’u 12 yaş altı çocuklar hariç herkes kullanabilir. Zaten bu tür halsizlikler ve motivasyon kayıpları çocuklarda sıkça rastlanan bir durum değildir. Lise çağlarının başlaması ile beraber ortam değişikliği gençliğe ve derslerin getirdiği yorgunlukla beraber belirtilen hastalıklar birçok bireyde ortaya çıkmaktadır.  Bu sadece başlangıç evresidir bunun yanında stres altında bulunan her yaş grubunda ki insanlarda görülebilir. Pharmatonun faydaları gerçekten vücudunuzun tüm vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayacak seviyede.

Pharmaton doping içermez, gençlerde ve orta yaş gruplarıyla beraber üst yaş kategorisindeki insanlarda da performansı arttırıcı faydası vardır. Performansınız gün içerisinde çok yüksek olacaktır. Bu sayede bol bol sosyalleşeceksiniz ve işlerinizin hepsini rahatça halledeceksiniz. Pharmaton içerdiği Ginseng G115 ekstresi ile hücreleriniz oksijen kullanım seviyesini arttırarak zinde kalmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca Pharmaton sporcular içinde tavsiye edilir. Sporcuların aktiflik seviyesini arttırarak üstün performans sağlayacaktır. Siz sporcu okuyucularımız bu ilacı kullandıktan sonra artık spor hayatınızda yorgunluk ve stres nedir bilmeyeceksiniz. Full performans ile işinizde 1 numara olacaksınız. Tabi bunun yanında dalınızda göstereceğiniz yeteneğiniz de önemli ölçüde etkili olacaktır. Pharmatonun faydalarından dilimiz döndüğünce bahsetmeye çalıştık.

PHARMATON YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Her ilacın yan etkileri olduğu gibi Pharmaton’un da bazı yan etkileri var.  Pharmaton yan etkileri çok nadiren görülür ve görülmesi durumunda, ilacın kullanımını bırakıp hemen bir doktora başvurmanız tarafımızca tavsiye edilir. Çünkü sorunun neden kaynaklandığının biz bilemeyiz. Hastanede araştırmaların yapılmasının ardından neden vücudunuzda yan etki gösterdiği doktorlarınız tarafından size açıklanacaktır ve ilaca devam edip etmeyeceğinizi doktor size söyleyecektir. Tekrar belirtmek istiyoruz yan etkiler çok nadiren görülmekte olan yan etkilerdir.

Pharmaton yan etkiler arasında başınızda sebepsiz ağrımalar, ilaç kullanımından sonra mide bulantısı-ağrı, kusma,  ve derinizde dökülmeler olabilir. Bunu yanında eğer kan sulandırıcı ilaç kullanıyorsanız kesinlikle ilacı kullanmadan önce doktorunuza başvurmanız gereklidir.  Kullanacağınız ilaç bir tür vitamin ilacı ve kullandığınız kan sulandırıcı ilaçla bazı tepkimeler yaratabilir. Bu tamamen kullandığınız ilaca bağlı. Bu yüzden doktorunuza danışmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Bir kere kullanmaktan ne olur, gibi bir düşünceye girmeyin sonra pişman olabilirsiniz.

Eğer herhangi bir sağlık probleminiz yoksa bu ilacı gönül rahatlığı ile kullanıp daha zinde bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz.

PHARMATON KİLO ALDIRIR MI?

   Pharmaton kapsülü kullanan birçok insan bu sorunun cevabını merak ediyor ve araştırıyor.  Pharmaton kilo aldırır mı? Bu sorunun cevabı pharmaton kilo aldırmaz. Pharmaton içerisinde barındırdığı A, C ve E vitaminleri sayesinde kan dolaşımını ve vücut metabolizmasındaki hücrelerin dolaşımını arttırır. Bu sayede hızla kilo verebilirsiniz.  Bununla beraber Pharmaton’un iştah açıcı bir özelliği de olduğu uzmanlar ve kullanıcılar tarafından bariz bir şekilde belirtiliyor.  Eğer iştah açılmasına bağlı olarak çok yemek yerseniz kilo alımına yol açabilir. Ancak iştahınızın açılmasına rağmen buna birde sporla destek vererek normalde olduğu kadar arttırmadan yemek yemeye her zaman olduğu gibi devam ederseniz kilo vermeye yani formda kalmaya başlarsınız.Yani yemek yemeyi abartmadığınız sürece sorun yok

PHARMATON FİYATI

Pharmaton’un piyasadaki satış fiyatı 40Tl ile 50Tl arasında değişmektedir.  Fiyat tamamen bulunduğunuz konuma bağlı olarak şartlar göz önünde bulundurularak hesaplanıyor. Ancak 2017 verilerine dayanarak Pharmaton’un fiyatı 40’TL dir. Pharmaton aslında diğer vitamin hapı üretici firmalara göre çok daha ucuz ve kalitelidir. Bu yüzden pharmaton fiyat bütçenize gayet uygun gelecektir.

Pharmaton Mu Supradyn All Day Mi Daha İyi?

Yeni bir multivitaminden bahsetmek istiyoruz.Bu günlerde özellikle tv reklamlarında gördüğünüz supradyni, sizin için inceledik. Supradyn all day vitamin inceleme rehberine bakmanızı tavsiye ederiz. Daha sonrasında bu iki vitamin ilacı hakkında görüşlerinizi bekliyoruz. Yorumlarınızı eksik etmeyiniz lütfen.Şimdi bu linke tıklayarak Supradyn All Day Vitamin pharmaton ve supradyni kıyaslayabilirsiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Yorum Yaz