Beres Drops Plus

8

BÉRES DROPS PLUS DAMLA

Beres Damla, 1970 yılında Dr. József Béres tarafından bulunmuşdur. ve halen tüm Avrupada çok iyi bilinen ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı, haricen kullanılan bir destek ürünüdür.

Günümüzün en yaygın hastalıkları olan meme kanseri, prostat kanseri, lösemi (kan kanseri), HİV virüsü gibi önemli saglık sorunları sayesinde hastaların hergün bağışıklık sistemi zayıflamakta ve kanser hücrelerinin hızlı yayılmaları nedeniyle vücudu bu hastalıklara karşı koyamamakta ve malesef hasta kaybedilmektedir.

Beres Drops Plus, kanser tedavi edici bir ürün değildir. Sadece vücutta karşılaşılan bağışıklık sistemi zayıflığını güçlendirmede yardımcı etkiye sahip doğal bir destek ürünüdür. Meme, prostat, akciğer, kan kanseri, ms, hiv virüs gibi önemli sağlık sorunları hastaların bağışıklık sistemini zayıflatmakta ve bu sağlıksorunlarının tedavilerinde (kemoterapi, radyasyon) kullanılan ilaçların yan etkileri nedeniyle hastaların bağışıklık sistemi biraz daha yorulmaktadır. Kanser hücrelerinin hızlı yayılmaları nedeniyle hastaların vücudu bunlara karşı koyamaz hale gelir ve maalesef hasta kaybedilir.
Beres Drops Plus vücutta karşılaşılan bağışıklık sitemi zayıflığını güçlendirip vitamin ve mineral kaybını önlemektedir. Sağlığımızın dengeli bir şekilde devam ettirilmesi, insanın günlük yaşamı ve aktivitesi için ihtiyaç duyduğu enerjinin sağlanmasında oksijen kadar eser elementlerin de önemli rolleri vardır. Günlük hayatın stresine, yorgunluğuna karşı daha dirençli olmak için Beres Drops Plus önerilmektedir. Beres Drops Plus immünmodülatör bir üründür. En önemlisi bağışıklık sistemini baskılamaz, uyarmaz fakat düzenler.
Kullanımı; İz elementlerini C vitaminiyle birlikte kullanıldığında, vücudumuz tarafından daha kolay ve daha çabuk emilim olabiliyor. Bu nedenle Beres Drops Plus kullanırken C vitamini ile birlikte alınması tavsiye edilir. Beres Damla yemek esnasında veya sonrasında taze sıkılmış portakal suyu, efervesan C vitamini veya su ile birlikte tablet C vitamini (50 – 100 mg) ile alınız. Rutinde kullandığınız ilaç var ise Beres Drops Plus kullanmadan 1 saat önce veya kullandıktan bir saat sonra alınması uygundur.

 

BERES DROPS PLUS (BERES DAMLA) KULLANIM DOZU.

Sağlıklı Kişilerde Korunma Dozu
Bağışıklık Sistemi Zayıflığını Desteklemek İçin Önerilen Doz
Tümöral Vakalarda Kemoterapi ve Radyoterapi Öncesi, Esnası ve Sonrasında Destek İçin Önerilen Doz
Yetişkinler:
Günde 2 x 23 damla
Günde 3 x 25 damla
Günde 4 x 25 damla

BERES DROPS PLUS (BERES DAMLA) KULLANIM ŞEKLİ.

İz elementlerini C vitaminiyle birlikte kullanıldığında, vücudumuz tarafından daha kolay ve daha çabuk emilim
olabiliyor. Bu nedenle Beres Drops Plus kullanırken C vitamini ile birlikte alınması tavsiye edilir. Beres Damla
yemek esnasında veya sonrasında taze sıkılmış portakal suyu, efervesan C vitamini veya su ile birlikte tablet
C vitamini (50 – 100 mg) ile alınız. Rutinde kullandığınız ilaç var ise Beres Drops Plus kullanmadan 1 saat önce
veya kullandıktan bir saat sonra alınması uygundur.

BERES DROPS PLUS (BERES DAMLA) TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ, FORMLARI

 • 30 ML (540 DAMLA)
 • 100 ML (1800 DAMLA) ŞİŞELER İÇİNDE

BERES DROPS PLUS (BERES DAMLA) ÜRÜN İÇERİĞİ 1ML=18 DAMLADAKİ AKTİF MADDE İÇERİKLERİ

Demir sülfat: 2,00 mg
Çinko sülfat: 2,23 mg
Manganez sülfat: 0,31 mg
Bakır sülfat: 0,25 mg
Molibden amonyum: 0,190 mg
Krom klorid: 0,0178 mg
Flor sodyum florür: 0,090 mg
Selenyum sodium selenit: 0,0119 mg

Beres Damla Hazırlanışı

100 ml taze sıkılmıs portakal suyuna günde 2 defa 20 damla damlatıp hafif karıştırarak içilebilir.

(kemoterapi tedavisi sırasında kullanılacaksa 3*20 damla ) tavsiye edilir.

Günde 2 kez alınacaksa sabah kahvaltı öğünü arasında ve aksam yemeği esnasında yemeklerin arasında alınabilir.

Beres Damlayı kahve, şarap, süt gibi sıvılarla almanız önerilmez.Emilim etkilenmesi olabilir Vücuda tesiri azalır .

Eger herzaman taze sıkılmış portakal suyu bulamazsanız (yaz mevsimi zamanı) Eczanelerden temin edeceğiniz C vitamini suda eriyen tabletleri kullanabilirsiniz.

BÉRES DROPS PLUS DAMLA Hakkında

Beres Macaristan’da en saygın ve iyi bilinen markalardan biridir. Beres’in bu kadar tanınmış olmasının bir sebebi de meşhur mucit Dr. Joseph Beres’tir. Dr. Joseph Beres bu haklı şöhretini 20 yıla yakın bir süre içerisinde titiz bir disiplinle ortaya çıkarmış olduğu bağımsız, kredibililtesi yüksek, popüler ve üst düzey çalışanları ile prestijli bir uluslararası firma ortaya çıkararak elde etmiştir.Beres ürünleri bugün Macaristan’ın tamamında çok iyi bilinen ve milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır.

mükemel bir buluş olan Beres damla sayesinde bugün Beres bir şirketler grubu haline gelmiş olup düzinelerce ürün gamına sahiptir. Beres damla 1972 yılında dahi bir araştırmacı olan Dr.Joseph Beres tarafından uzun ve zor bir çalışma sonucunda bulunmuştur. Beres damla özel iz elementler içeren eşsiz içeriği sayesinde insan vücudunun normal faaliyetlerini sürdürebilmesi ve yenilenmeyi desteklemesi, vücudun doğal savunma sistemini güçlendirmesi, bağışıklık sisteminin daha güçlü olması, kanser hastalarının tedavisi esnasında etkili bir destek tedavisi ve vücudun genel olarak daha iyi durumda olmasına yardımcı olmak için geliştirilmiş bir üründür.. Meme, prostat, akciğer, kan kanseri, MS, HİV virüsü gibi önemli sağlık sorunları hastaların bağışıklık sistemi zayıflatmakta
Bu sağlık sorunlarının tedavilerinde (kemoterapi, radyasyon) kullanılan ilaçların olumlu etkileri yanında var olan yan etkileri nedeniyle hastaların bağışıklık sistemi biraz daha yorulmaktadır.
Kanser hücrelerinin hızlı yayılmaları nedeniyle hastaların vücudu bunlara karşı koyamaz hale gelir ve maalesef hasta kaybedilir.
Bağışıklık sistemi zayıfladığında, yorulduğunda; vücudumuzdaki eser elementler=iz elementler de düşer
Bağışıklık sistemimizi yeniden güçlendirmek, düzenlemek ve vücudumuzdaki vitamin, mineral kaybını önlemek için BERES DAMLA önerilmektedir. Hastaların tedaviye daha olumlu cevap vermesi ve yaşam kalitesi bozulmadan hayata devam etmesi için geliştirilmiş bir destek ürünüdür.
Beres Damla içinde eser elementler bulunmaktadır. Bu eser elementler Çinko, Demir, Bakır, Krom, Manganez, Molibden, Flor, Selenyum dur.
Sağlığımızın dengeli bir şekilde devam ettirilmesi, insanın günlük yaşamı ve aktivitesi için ihtiyaç duyduğu enerjinin
ortaya çıkmasında oksijen kadar iz elementlerinin de önemli rolleri vardır.
İz elementleri: Vücudun iskelet yapısının temeli olurken;

 • Organizmanın normal işlevlerinde gerekli olan enzimlerin aktive edilmesinde.
 • Hücre korunmasında ve sağlıklı diş, kemik, cilt yapısı için önemlidir.
 • Gribal enfeksiyon rahatsızlıklarında bağışıklık sistemini güçlendirip tedaviyi hızlandırır.
 • Kemoterapi ve Radyasyon terapisi uygulamasının iz element dengesine olumsuz etkilerini en aza indirebilmek amacıyla tedavi
 • öncesi ve sonrasında hastaların iz elementleri yönünden takviye edilmesinde önerilmektedir.
 • Kan basıncı, kalp ritmi, kas fonksiyonları, vücuttaki sıvı dengesinin muhafazasında
 • Kanda asit-baz dengesinin sağlanmasında.
 • Sinir ve kasların özel görevlerinin desteklenmesinde.
 • Kan hücrelerinin oluşumunun sağlanmasında etkin rol oynarlar.
 • Anti- oksidan etkisi ile, zararlı artıklardan vücudun temizlenmesinde.
 • Üreme fonksiyonunda önemli rol oynarlar.

Günlük hayatın stresine, yorgunluğuna karşı daha dirençli olmak için Beres Drops Plus önerilmektedir.
Beres Drops Plus İmmünmodülatör bir üründür. Bağışıklık sistemini baskılamaz, uyarmaz, fakat düzenler.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİMİZİN ZAYIFLAMASI İLE VÜCUMUZ BAKTERİLERE, VİRÜSLERE, MANTARLARA ve PARAZİTLERE
AÇIK HALE GELİR. BAĞIŞIKLIK SİSTEMİMİZ GÜÇLÜ İSE, DÜZENLİ ÇALIŞIYOR İSE BAKTERİLER,
VİRÜSLER, MANTARLAR ve PARAZİTLER VÜCUDUMUZDA ETKİLİ OLACAK FIRSATI BULAMAZLAR. EĞER;Bu ifadelerin bir ya da birkaçı sizin için geçerliyse, Bağışıklık sisteminiz zayıflamış demektir. Bağışıklık sisteminizin güçlenmesi ve dengeli bir şekilde çalışması için; BERES DAMLA size yararlı olacaktır.

Alerjik rahatsızlığı olanlarda (metal alerjisi olanlarda) ve şiddetli böbrek yetmezliği bulunan kişiler tarafından kullanılamaz.

Beres Damla Dikkat Edilmesi Gerekenler :

İlaç kullandığınız durumlarda diğer kullandığınız ilaçlarla birlikte aynı anda kullanmayınız.
Kullandığınız ilaçlardan en az 1 saat önce yada 1 saat sonra alınız.
Bayanlar için Gebelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Beres Damla Yan Etki ve Uyarılar :

Beres Damla ‘yı hamile veya emziren bayanların kullanması önerilmez. Alerjik reaksiyonları (Metal Alerjisi) bulanan kişiler tarafından kullanılamaz. Haricen kullanılır, tedavi amaçlı kullanılamaz veya kullanılması tavsiye edilemez. Çocukların ulaşamayacağı, ağzı sıkıca kapalı ve serin oda sıcaklığında saklayınız.

Paylaş

Yazar Hakkında

8 yorum

 1. Evet bende bu beres damlayı çok duydum kansere iyi geliyormuş kemoterapide çok etkiliymiş..doğruysa bana yardımcı olun almak istiyorum

 2. Yukarda numarayı arayacağım beres damla almak için biraz daha ucuz alırım diye günelirmi değilmi yazarım.. Kendimi sizin için feda edeceğim arkadaşlar..

Yorum Yaz