Lida Zayıflama Hapı Nedir?

0

LİDA NEDİR? LİDA NASIL Zayıflatır ?
Lida, uzak doğuda yüzyıllardır sofralarda, yemeklere lezzet katmak amacıyla kullanılan, adını yetiştiği bölgeden alan “yunnan” adlı üç hücreli yosunun türevinin, birbirinden farklı özellikte başka doğal bitki özlerini ile zenginleştirilerek özel olarak formüle edilmiş, zayıflama sürecinde destek olacak bitkisel bir üründür.


Bu bitkisel zayıflama ürünü, yunan (3 hücreli yosun), yabani kereviz, alfa alfa filizi (bir yonca bitkisi türevi), yabani enginar Ferusalem (yer elması), cyomopalis (Hindistan’da yetişen bir ağacın çekirdek özü), guarana (Brezilya’daki yağmur ormanlarının ” Maues ” bölgesinde yetişen dinçlik veren bir bitki), arum (yılan yastığı bitkisi), Marimu Kumbuat (Mandalina lifi) içeriğine sahiptir.

Bu zayıflamaya destek ürünü, iştah kesici özelliğiyle tokluk hissi verir. Aşırı gıda tüketimi ya da yeterince hareket edilmemesi sonucunda vücutta meydana gelen yağ birikimini hedef alan, bu yağ birikimlerinin yakılmasını sağlayarak zayıflamaya yardımcı olur.

Lida kullanılırken bol su içilmelidir. Bu şekilde vücuttaki yağların parçalanması ve idrar yoluyla dışarı atılması kolaylaşır. Ürün, içeriğindeki bileşenlerin etken maddeleri sayesinde vücuda zindelik verir. Bu nedenle fiziksel aktiviteyi arttırmak hiç zor olmamaktadır. Ürünün verdiği tokluk hissi sonucunda alınan besin miktarının azalması nedeniyle ortaya çıkabilecek halsizlik, yorgunluk, isteksizlik gibi şikayetler, ürünün vücuda zindelik verme özelliğinden dolayı azalır.

Ürün kullanım şekline uygun olarak tüketildiğinde, metabolizma hızına bağlı olarak belli miktarda kilo kabı gerçekleşir.

Bu ürün 16 yaşından küçük ya da 65 yaşından büyük olanlara, gebelere, emziren annelere, kalp hastalarına, kalp ritim bozukluğu olanlara ve başka ağır sentetik ilaç kullananlara önerilmemektedir.

Zayıflama ürünleri kullanılmadan önce doktora danışılmalıdır. Kronik hastalığı olanlar ile devamlı ilaç kullananlar, takibinde oldukları hekimin onayını almadan bu ürünü kullanmamalıdırlar.

lida Zayıflama Hapı nasıl zayıflatır?

zayıflamanın mucizevi gücü olduğu söylenir. lida, aşırı yemenin ve ya hareketsizliğin vücutta biriktirmiş olduğu yağları hedef alarak, bu yağ birikimlerinin yakılmasını sağlayarak çalışıyor. burada kullanıcılara düşen görevlerden bir tanesi ise bol su içmek. bol su tüketildiğinde lida, yağların parçalanmasını ve idrar yoluyla dışarı atılmasını hızlandırıyor. lida bununla da kalmayıp bileşenleri sayesinde kullanıcılara zindelik veriyor. bu zindelik sayesinde lida’ nın vermiş olduğu tokluk hissiyatından dolayı vücuda giren yemek miktarının azalması sağlanıyor. ürün içeriğinin yemeye karşı sağlamış olduğu isteksizlik artarken, yorgunluk ve halsizlik durumu azalıyor. bu ürün kullanım şekline uygun olarak tüketildiği takdirde kullanıcının metabolizma hızına göre belli miktarda kilo kaybı gerçekleştirebiliyor.

lida Zayıflama Hapı nasıl kullanılır?

lidanın düzenli kullanımı çok önemlidir. her gün kahvaltıdan yarım saat önce iki bardak ılık su eşliğinde bir kapsül olarak kullanılır. kapsül kullanımından sonra kahvaltı mutlaka yapılmalıdır, yapılmadığı takdirde mide bulantısı, halsizlik gibi yan etkiler oluşabilir. lidanın kullanımı sporla desteklenebilir. diyetle de desteklenebilir. lida içeriğinde bulunan özler sayesinde vücutta su ve yağ tutulmasını önler. kadınların regl döneminde kullanmalarına herhangi bir şekilde engel teşkil etmez. günde en az 2-3 litre su ile tüketilmelidir. ürün kullanımı ve bu tüketim konusunda lida nasıl kullanılır isimli sayfamızda geniş bir açıklamamız bulunmaktadır.

Paylaş

Yazar Hakkında

Yorum Yaz