Kore Ginseng’inin İlk Tanıtımı ve Reklamı

1

Kore Ginseng’in Küresel Popülerliği

Kore ginseng öylesine popüler, çünkü diğer şifalı bitkiler eşleşmeyen doğal sağlık yararları sunmaktadır. Doğal sağlık gıdaları topluluğunda “Otlar Kralı” olarak bilinen Kore ginsengi aşağıdakilere yardımcı olur:

  • Bağışıklık Sistemini Artırın
  • Boost Enerji ve Stamina
  • Beyin fonksiyonlarının güçlendirilmesi
  • Yorgunluğa Dayanıklılığı Destekleyin
  • Kan dolaşımını destekleyin
  • Anti-Kanserojen
  • Yaş Geciktirici Etki

Ayrıca uzun süredir cinsel fonksiyonları düzenlemek için düşünülen Kore ginsengi, vücuda dayanıklılık ve kan akışına özellikle yardımcı olur ve çoğunlukla doğal ilaçlarda erkekler ve kadınlar için bulunur ve genellikle diğer yardımcı maddelerle birlikte kullanılır.

Kore Ginseng’inin  İlk Tanıtımı ve Reklamı

Geleneksel olarak, yüksek kaliteli kırmızı ginsengi, krallara sunulmuş ve uzun ömür ve sağlıklı yaşam arzusu sağlayan değerli bir madde olarak ticareti yapmıştı. Kore’nin en sembolik sağlık gıdası olan Koreli kırmızı ginseng, devlet konuklarına ve VIP’lere ulusal bir hediye olarak verilir. Koreli kırmızı ginseng, iyi bir sağlık etkisi için büyük bir Fransız gazetesi olan Le Monde gibi küresel medya aracılığıyla tanınmaya başladı. Le Monde, Francois Mitterrand’ın Kore Ginseng’i düzenli olarak nasıl kullandığını anlattı. Elizabeth II, Güney Kore’ye devlet ziyareti yaparken Kore kırmızı Ginsengi kendisine özel bir hediye olarak sunuldu. 2010 yılında Seoul G20 Zirvesinde, Kore kırmızı ginsengi, Kore kırmızı ginseng’in dünyadaki etkinliğinin bir kez daha küresel liderlere verdiği sponsorluk hediyesi olarak seçildi.

Paylaş

Yazar Hakkında

1 Yorum

  1. üç kutu aldım. yarından itibaren kullanmaya başlayacagım ürün. tek korkum saglık bakanlığı değil de tarım bakanlığı onaylı oluşu. bazı yan etkilerde e onay tarım bakanligindan deyip cıkıyorlar.

Yorum Yaz